Nazywam się Michał Strzylak i jestem niezależnym ekspertem finansowym, specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, leasingu i ubezpieczeniach. W branży finansowej pracuje już ponad 8 lat.

Doświadczenie zdobywałem pracując w wiodących bankach oraz firmach pomocy finansowej. Zespół ludzi z którymi pracuje to specjaliści z równie dużym doświadczeniem i wiedzą. Cel jaki sobie stawiamy to pomóc Wam w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie koncentrując się na jego potrzebach.Dokładna analiza finansowa Twojej sytuacji jest kluczem do sukcesu.

Współpracuje z 25 bankami, kilkoma towarzystwami ubezpieczeń i kilkoma firmami leasingowymi.

Spotkanie ze mną jest bezpłatne. Wynagradzają mnie instytucje finansowe z którymi współpracuje. Dzięki doświadczeniu i wiedzy często jestem w stanie dla swoich Klientów negocjować indywidualne warunki umów.

Jestem ekspertem niezależnym oznacza to, że nie reprezentuje konkretnego banku, tylko Twój interes jest najważniejszy. Stale szukam najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych i inwestycyjnych dla moich Klientów.

Moim celem jest długotrwała pomoc w procesie zarządzania własnymi finansami, oparta o zasady partnerstwa oraz wzajemnego zaufania. Jestem dostępny od momentu poszukiwania najlepszej oferty, poprzez negocjacje, podpisanie umowy, aż do zakończenia danej inwestycji.

 

Przez te lata pracy zaufało mi setki Klientów powierzając swoje finanse, sprawdź dlaczego.

Ekspert kredytowy Kraków

Pracuję głównie na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Spotkanie jest możliwe na terenie całej Polski, po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Zadzwoń

791 992 979
biuro@1ekspert.pl

Godziny obsługi klientów
Pon-Pt od 9:00 do 18:00

 

 

Zadaj pytanie8
lat doświadczenia
340
zadowolonych klientów
424
pozyskanych środków
25
banków w ofercie